Translate

czwartek, 12 marca 2015

Panterkowa wariacja

Z racji tego, że ostatnio trochę wyszło słońce, którego tak bardzo mi brakowało i poczułam już wiosnę to postanowiłam poszaleć na paznokciach. Chwilę mnie nie było, ale to właśnie przez pogodę. Nie miałam nic ciekawego do pokazania, brak weny. Za to teraz jestem i chyba mnie aż za bardzo poniosło.
Wracając do paznokci, szukając inspiracji i przeglądając mój zbiór lakierów moją uwagę zwróciły zapomniane perełki z Golden Rose. Mają piękne i ostre kolory. Mają niestety wadę. Nie kryją płytki i pod nie musiałam pomalować paznokcie białym lakierem. Zastanawiałam się co będzie motywem przewodnim i wpadłam na coś co jest zupełnym przeciwieństwem - panterka.
Paznokcie pomalowałam lakierem bazowym, tym co zawsze. Na paznokcie które pokryłam lakierami fluo z Golden Rose, jak już wcześniej wspomniałam nałożyłam białą bazę żeby bardziej podbić ich kolory. Później żeby wykończyć dokleiłam kryształki w kolorze bursztynowym. Paznokcie na których miała pojawić się panterka pomalowałam złotym lakierem, który ma imitować folię. Prążki zrobiłam tymi samymi lakierami fluo z Golden Rose, dodałam również zieleń z tej samej marki z serii Classics i granatu z ESSIE. Kontury zaznaczyłam pisakiem do paznokci z AllePaznokcie i od siebie dodałam trochę brokatu lakierem ze złotymi drobinkami z Wibo. Wszystko wykończyłam Topcoat'em i olejkiem do skórek.
Napiszcie jak wam się podoba efekt końcowy.
XOXO Paula

1 komentarz:

  1. Przesadziłaś? Co Ty wypisujesz?!? Toż to cała Ty - nietuzinkowa i odważna. Zazdroszczę Ci tej weny, której u mnie ostatnio brak:( Zatem inspiruj mnie więcej:)))

    OdpowiedzUsuń